Policja zabezpieczyła 9kg suszu cbd

Dyskusje o wszystkim.
Popej1985
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 23:10

Policja zabezpieczyła 9kg suszu cbd

Post autor: Popej1985 »

Słyszeliście niusa w Zabrze Policja zabezpieczyła 9kg suszu konopi, najpierw 5kg w przesyłce a później po przeszukaniu domu zabezpieczyli jeszcze 4kg.

Właściciel tego susz twierdzi że to legalny susz cbd, tak wyczytałem na cannabisnews.

Co o tym myślicie, jak to jest z tym suszem cbd?
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Policja zabezpieczyła 9kg suszu cbd

Post autor: Gandzialf »

Kolega nie podał źródła tej informacji, więc sprawdziłem gdzie o tym piszą. i znalazłem:

Kod: Zaznacz cały

https://regiony.tvp.pl/43806603/labrador-blant-w-akcji-wykryl-dziewiec-kilogramow-marihuany
Dokładnie susz marihuany został wykryty przez Funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej ze Śląska, a dokładnie dokonał tek pies o imieniu Blant [szydzi] to mu imię dali, idealne do profesji.

Zdjęcie pieska od tyłu:
Zabrze-9kg-suszu-marihuany-zabezpieczone-72905.jpg
Zabrze-9kg-suszu-marihuany-zabezpieczone-72905.jpg (64.42 KiB) Przejrzano 9873 razy
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Policja zabezpieczyła 9kg suszu cbd

Post autor: KOT »

Kiedy ludzi pakujący się w biznes suszu CBD zrozumieją że susz CBD to nie chemiczna gruda czegoś co ma w każdym miejscu taki sam skład. Susz CBD to roślina, która w każdym miejscu może mieć inne parametry. Nawet ta sama roślina na jednym topku będzie miała THC na poziomi 0,1% a już na innym topku 0,3%. Dla ludzi którzy planują sprzedawać susz CBD spróbuję to zobrazować.

Zrobiłem szybki obrazek w photoshopie:
badanie-suszu-cbd-poziom-thc-915037.jpg
badanie-suszu-cbd-poziom-thc-915037.jpg (295.86 KiB) Przejrzano 9825 razy
Opcja 1.
Jeśli gościu sprowadzał szusz CBD z Włoszech i policja wykona dużo testów, z wielu miejsc tej masy a jest z czego robić bo to aż 9kg, to na pewno któraś próbka pokaże wyższe stężenie niż 0,2% THC. A wtedy ma normalne zarzuty sprzedaży 9kg marihuany, bo raczej nikt nie uwierzy że to na własny użytek.

Opcja 2.
Jest to zwykła sativa L, więc poziom THC będzie 0,2%. Ale takie coś to shit, taki susz jest gówno wart. Zwykła słoma, która rośnie na polach u wielu rolników w Polsce.
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 11
Rejestracja: 12 gru 2018, 14:03

Re: Policja zabezpieczyła 9kg suszu cbd

Post autor: Kowal »

Nie ma aktualnie prawdziwych, stabilnych odmian CBD, które by dawały THC tylko do 0,2%. Gdyby były to takie firmy jak dutch passion, royal queen seeds czy green house seeds lub też ich Polski prawdziwy dystrybutor czyli sklep thc-thc. Mieli by w swoich ofertach susz CBD. A nie mają więc na prawdziwy susz CBS musimy jeszcze poczekać. O ile ktoś chce czekać, bo mi nie zależy na czymś co i tak nie będzie dawało żadnego haju. Wolę zwykłą mery.

Ludzie którzy sprzedają i reklamują susz CBD, najpierw nazywają tą słomę pięknymi nazwami Ak47 CBD, Amnesia Haze CBD... itp. i twierdzą że to mega susz CBD a po chwili jak im Policja wbija na kwadrat i zabiera wszystko to nagle twierdzą że ta najzwyklejsza konopi siewna-przemysłowa czyli sativa L. Krótko mówiąc przyznają się że dymają ludzi jak chcą, sprzedając im zwykłą słomę z pola.

Nie chciało mi się tutaj nic pisać bo średnio mnie obchodzi ten cały shit, ale może przyda się ten temat totalnym laikom, którzy chcą kupić np. Ak47 CBD czyli pięknie nazwaną sativę L w ładnym opakowaniu.
Awatar użytkownika
Szperacz
Posty: 48
Rejestracja: 10 lut 2019, 15:34

Re: Policja zabezpieczyła 9kg suszu cbd

Post autor: Szperacz »

Temat suszu cbd przewałkowany tutaj viewtopic.php?f=29&t=828 jak ktoś jest zainteresowany trendem suszu cbd to warto przeczytać ten temat.
ODPOWIEDZ