Policja zabezpieczyła 9kg suszu cbd

Dyskusje o wszystkim.
Popej1985

Policja zabezpieczyła 9kg suszu cbd

Post autor: Popej1985 » 08 sie 2019, 21:14

Słyszeliście niusa w Zabrze Policja zabezpieczyła 9kg suszu konopi, najpierw 5kg w przesyłce a później po przeszukaniu domu zabezpieczyli jeszcze 4kg.

Właściciel tego susz twierdzi że to legalny susz cbd, tak wyczytałem na cannabisnews.

Co o tym myślicie, jak to jest z tym suszem cbd?

Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator

Re: Policja zabezpieczyła 9kg suszu cbd

Post autor: Gandzialf » 08 sie 2019, 21:33

Kolega nie podał źródła tej informacji, więc sprawdziłem gdzie o tym piszą. i znalazłem:

Kod: Zaznacz cały

https://regiony.tvp.pl/43806603/labrador-blant-w-akcji-wykryl-dziewiec-kilogramow-marihuany
Dokładnie susz marihuany został wykryty przez Funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej ze Śląska, a dokładnie dokonał tek pies o imieniu Blant [szydzi] to mu imię dali, idealne do profesji.

Zdjęcie pieska od tyłu:
Zabrze-9kg-suszu-marihuany-zabezpieczone-72905.jpg
Zabrze-9kg-suszu-marihuany-zabezpieczone-72905.jpg (64.42 KiB) Przejrzano 99 razy

Awatar użytkownika
KOT

Re: Policja zabezpieczyła 9kg suszu cbd

Post autor: KOT » 11 sie 2019, 15:51

Kiedy ludzi pakujący się w biznes suszu CBD zrozumieją że susz CBD to nie chemiczna gruda czegoś co ma w każdym miejscu taki sam skład. Susz CBD to roślina, która w każdym miejscu może mieć inne parametry. Nawet ta sama roślina na jednym topku będzie miała THC na poziomi 0,1% a już na innym topku 0,3%. Dla ludzi którzy planują sprzedawać susz CBD spróbuję to zobrazować.

Zrobiłem szybki obrazek w photoshopie:
badanie-suszu-cbd-poziom-thc-915037.jpg
badanie-suszu-cbd-poziom-thc-915037.jpg (295.86 KiB) Przejrzano 51 razy
Opcja 1.
Jeśli gościu sprowadzał szusz CBD z Włoszech i policja wykona dużo testów, z wielu miejsc tej masy a jest z czego robić bo to aż 9kg, to na pewno któraś próbka pokaże wyższe stężenie niż 0,2% THC. A wtedy ma normalne zarzuty sprzedaży 9kg marihuany, bo raczej nikt nie uwierzy że to na własny użytek.

Opcja 2.
Jest to zwykła sativa L, więc poziom THC będzie 0,2%. Ale takie coś to shit, taki susz jest gówno wart. Zwykła słoma, która rośnie na polach u wielu rolników w Polsce.
Polecam Perfect Haze Automatic od Akseeds

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne Rozmowy”