Nowe odmiany na rynku

Wszystko o nasionach marihuany, odmianach konopi indyjskich, recenzje, testy, smok raporty.
Awatar użytkownika
Aleksander
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2016, 6:28

Nowe odmiany na rynku

Post autor: Aleksander » 29 mar 2017, 16:32

nowe-odmiany-cannabis.jpg
nowe-odmiany-cannabis.jpg (93.63 KiB) Przejrzano 779 razy
• Carnival

Carnival jest odmianą, w której dominuje sativa. Odmiana została zaprojektowana do przetworzenia ekscentrycznego, barwnego klimatu karnawału z ulic Brazylii do umysłu konsumenta. Ten szczep powoduje potężne efekty psychiczne, dzięki swojej matce Haze oraz nieznanemu ojcowi, który z pewnością był mieszanką sativa – hybryda. Zapach cytrusów oraz cukierków cytrynowych eksploduje zaraz po zapaleniu. Nadaje się do uprawy indoor oraz outdoor. Carnival specjalizuje się także krótkim czasem kwitnienia, zaledwie dziewięć tygodni.

• Honey Rock

Honey Rock jest produktem hodowli selektywnej i efektem dążenia do wyjątkowości. Poprzez skrzyżowanie Super Widow (White Widow x Super Skunk) z Swazi Poison (Swazi x Durban Poison) otrzymano hybrydę, w której dominuje indica. Efekty Honey Rock są mocno kojące, promują spokój i łagodzą ból. Nie jest to szczep nadający się do użytku dziennego; eklektyczny profil kannabinoidalny oraz ogólna siła sprawiają, że jest on jednym z mocniejszych.

• Lemon Meringue

Lemon Meringue jest słodkim, zadziwiającym skrzyżowaniem Lemon Skunk i Cookies and Cream. Ta ostra mieszanka emituje wieloma aromatami, w tym cytrusowym, sosnowym oraz orzechowym. Lemon Meringue oferuje spore efekty psychiczne oraz zastrzyk energii charakterystyczny dla każdej sativy, co oczywiście pobudza aktywność fizyczną. Subtelne właściwości motywacyjne tej odmiany oraz przyjemna euforia sprawiają, że nadaje się idealnie do stosowania w walce ze zmęczeniem, depresją oraz bólem głowy.

• Sweet Harlem Diesel

Sweet Harlem Diesel to fascynująca krzyżówka europejskiej i amerykańskiej genetyki. Odmiana ta została stworzona przez skrzyżowanie Old Afgani z Honey Rock (Super Widow x Swazi Poison). Sweet Afgani zostało następnie skrzyżowane ze słynną odmianą Sour Diesel. Uzyskane połączenie dało wyjątkową hybrydę z aromatem cytrusowym, oraz liftującymi efektami psychicznymi. Sweet Harlem Diesel zdobył trzecią nagrodę w Indoor na 2017 Balearic Cup.

• Amnesia Ganja Haze

Amnesia Ganja Haze jest kolejną nagradzaną odmianą. Jest to genetyczna kombinacja Amnesia Haze oraz Silver Buddha Haze. Ta odmiana zgarnęła wiele nagród w 2017 roku.
Amnesia Ganja Haze wykazuje silny zapach Haze, kwaśnych owoców cytrusowych oraz owoców tropikalnych. Posiada działanie psychiczne, co sprawia że jest przyjemne do stosowania w ciągu dnia.

• Sumo OG Kush

Sumo OG Kush także jest wielokrotnie nagradzanym szczepem. Skrzyżowanie OG Kush oraz California Kush (Mendocino Purps x LA Confidential) stworzyło odmianę o ostrym, cytrusowym zapachy, która zachowuje tradycyjne efekty OG Kush.

• Green Mango

Green Mango to tropikalna indica, która zajęła drugie miejsce w kategorii „Hydro” w 2016 Highlife Cup w Amsterdamie. Została stworzona przez skrzyżowanie Master Skunk i Dr. Herer, co utworzyło Master Jack, który następnie został skrzyżowany z Sumango. W tej odmianie szczególnie zachwyca bogaty smak mango z nutami cytrusów. Haj jest podnoszący, powoduje kreatywność i stymuluje do rozmowy. Hodowcy z ograniczoną przestrzenią docenią fakt, że Green Mango zazwyczaj nie osiąga ogromnych rozmiarów, przy wydajności 550 – 750 gramów na roślinę.

Sham89
Posty: 37
Rejestracja: 07 wrz 2016, 6:24

Re: Nowe odmiany na rynku

Post autor: Sham89 » 19 cze 2017, 20:57

Ktoś próbował jakąkolwiek z nich i może coś więcej powiedzieć? Albo polecić?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Recenzje, Testy Odmian Marihuany”