Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Dyskusje o wszystkim.
Żółwik123

Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Żółwik123 » 09 sty 2020, 21:13

Mam pewien pomysł otworzyć taki sklep stacjonarny z full opcją w którym asortyment był by bardzo bogaty nasiona marihuany, nawozy, lampy, namioty, ziemia.. itp. po prostu wszystko dla growerów. Książki o uprawie też. Co o tym sądzicie niezły pomysł na biznes?

Awatar użytkownika
Szperacz

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Szperacz » 10 sty 2020, 1:26

Czyli chcesz otworzyć growshopa z nasionami marihuany i akcesoriami do uprawy?

Żółwik123

Post autor: Żółwik123 » 10 sty 2020, 9:27

Zgadza się [szczerzy]

Awatar użytkownika
Szperacz

Post autor: Szperacz » 10 sty 2020, 13:06

A czy wiesz że uprawa konopi indyjskich, czy też marihuany „zwał jak zwał” jest w Polsce wciąż zabroniona, nie można mieć nawet trzech roślin na własny użytek. Jesteśmy w tej kwestii na szarym końcu cywilizacyjnym.

Więc jak twój sklep ma sprzedawać nasiona marihuany i akcesoria do ich uprawy?

Żółwik123

Post autor: Żółwik123 » 10 sty 2020, 16:06

No wszystko do celów kolekcjonerskich [rasta]

Awatar użytkownika
Skuner

Post autor: Skuner » 13 sty 2020, 9:15

Wiesz kolego samo sprzedawanie nasion konopi do celów kolekcjonerskich jest strasznie naciągane a co dopiero sprzedaż nasion marihuany i akcesoriów do uprawy razem. Może być tak że na następny dzień od otwarcia sklepy zamkną ci go razem z tobą i postawią zarzuty pomocnictwa do popełniania przestępstwa.

Awatar użytkownika
CommandoFarmer

Post autor: CommandoFarmer » 13 sty 2020, 18:00

Żółwik123 pisze:
09 sty 2020, 21:13
Mam pewien pomysł otworzyć taki sklep stacjonarny z full opcją w którym asortyment był by bardzo bogaty nasiona marihuany, nawozy, lampy, namioty, ziemia.. itp. po prostu wszystko dla growerów. Książki o uprawie też. Co o tym sądzicie niezły pomysł na biznes?
Czy myślisz że gdyby to było takie proste to takie polskie małe korporacje nasienne jak thc-thc nie otworzyły by sobie takiego sklepu stacjonarnych, na pewno mają kapitał na to tylko, ale nie robią tego bo to przypał. A nie wiem czy wiesz że thc-thc zamknął swego czasu swój sklep stacjonarny z samymi nasionami, bo miał problemy ze smutnymi panami w niebieskich kapeluszach, poczytaj sobie o tym tutaj: https://thc-thc.com/prawo-a-legalnosc-nasion-marihuany/ Thc-thc to jedyny seedbank w Polsce, który pisze jak jest więc czytaj ich stronę a nie narobisz sobie biedy. Oni o tego typu problemach też piszą. Nie jak inne sklepy, które mają wjazdy C-B-S bo robią sobie przypał, przez co są im zabierane dane klientów lub też sami oddają losowych z bazy żeby nie mieć problemów i dalej sprzedawać stacjonarnie nasiona.

Awatar użytkownika
joda

Post autor: joda » 14 sty 2020, 17:32

Thc to zaufany seedbank, który faktycznie opisuje problemy tego biznesu przez co ma wielu wrogów. Bo inne sklepy tuszują takie problemy, udają że ich nie ma a nawet jak kolega wyżej napisał wchodzą w układy z niebieskimi. Za wolność sprzedaży raz na jakiś czas oddają paru losowych klientów ze swojej bazy, zwykle takich klientów co już przestali u nich zamawiać. Był gdzieś filmik na youtube z pomówieni tv, jak jeden ze wspólników takiego biznesu gadał na drugiego wspólnika, jak ten współpracował z niebieskimi oddając losowych klientów z bazy żeby mieć święty spokój. Wpiszcie sobie w google „pomówieni tv konfident Katowice nasiona” jakoś tak i powinno wam wyskoczyć.

Awatar użytkownika
DILER

Post autor: DILER » 15 sty 2020, 18:06

Polska to nie Hiszpania gdzie uprawa jest legalna, przez co w Hiszpańskich growshopach można kupić wszystko od nasion po akcesoria do ich uprawy. Kiedyś byłem w Holandii i nie widziałem tam takich sklepów z wszystkim, więc może nawet tam takich nie ma, bo się czepiają, w końcu jest tam tylko depenalizacja. W Czechach był przypał z growshopami i zrobili na nie naloty, nie można tam wszystkiego sprzedawać. Więc zapomnij o Polsce gdzie nawet nie ma depenalizacji.

Awatar użytkownika
Zjarany Królik

Post autor: Zjarany Królik » 15 sty 2020, 19:45

W Polsce są sklepy stacjonarne z nasionami konopi, nawozami, lampami.... nawet książki jak uprawiać mają. Myślałem że nie ma, ale łatwo takie namierzyć. Wystarczy wejść w jakiś sklep z nasionami konopi spisać adres np. ul. Kogucia 7, 78-260 Katowice a później ten sam adres wpisać w google z dopiskiem growshop (adres wymyśliłem żeby wam tylko pokazać jak znaleźć). I wyskoczy wam dokładnie pod tym samym adresem co sklep z nasionami growshop. Maskują się w ten sposób że w internecie robią dwa sklepy jeden z nasionami a drugi growshop a fizycznie w realu jest jeden stacjonarny sklep w którym kupisz wszystko. Sprawdźcie sobie sami. Ja w taki sposób namierzyłem kilka w całym kraju.

Awatar użytkownika
Wader

Post autor: Wader » 16 sty 2020, 11:52

Też zauważyłem że w pl są growshopy z wszystkim. Jest to dość dziwne, że nikt im za to nic nie robi w końcu w Polsce NIELEGAL. W europie mamy dwie skrajności Hiszpania z legalem i polska z totalnym nielegalnem i tylko w tych dwóch krajach są growshopy w których można kupić wszystko od nasion po nawozy do nich. W Polsce jest to raczej nielegalne, ale jak widać sprzedają i nikt im za to nic nie robi. Policja smacznie śpi. Może to i dobrze.

Awatar użytkownika
Zbuchany

Post autor: Zbuchany » 16 sty 2020, 14:14

Normalnie są w Polsce oficjalne growshopy sprzedające nasiona konopi. Tutaj macie zrzut ekranu z mapy wykazu sklepów Royal Queen Seeds, który produkuje i sprzedaje nasiona marihuany. Jak widać na ich mapce jest Polski growshop, który znajduje się dokładnie w Szczecinie, czyli ten grow shop się u nich zaopatruje w nasiona i sprzedaje je dalej.

Obrazek

Żółwik123

Post autor: Żółwik123 » 16 sty 2020, 18:14

Czyli jednak mamy w Polsce legal [szczerzy]

Awatar użytkownika
EASY

Post autor: EASY » 17 sty 2020, 18:02

Wynika że tak, skoro funkcjonują takie sklepy. Najwyraźniej są u nas już tolerowane uprawy konopi na własny użytek i przez to takie sklepy funkcjonują [pardon]

Awatar użytkownika
Kowal

Post autor: Kowal » 18 sty 2020, 0:36

Do czasu! będzie dzień w którym zrobią naloty na polskie growshopy i wszystkich zamkną tak jak w Czechosłowacji. No chyba że będzie przed tym legal.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne Rozmowy”