Uprawa w grow boxach

Awatar użytkownika
GreenBeet
Posty: 43
Rejestracja: 05 wrz 2016, 10:31

Uprawa w grow boxach

Post autor: GreenBeet » 01 cze 2017, 8:37

W grow boxach ważne jest, aby uprawiać odmianę, która...

• Naturalnie jest mała/ krótka – pomocne, ponieważ w większości grow boxów nie ma zbyt wiele miejsca. Zaleca się odmiany hybrydowe, indica, ponieważ mają one tendencję do bycia mniejszymi.
• Odporne są na ciepło – niektóre odmiany są bardziej odporne na wysokie powietrze i brak dobrej cyrkulacji powietrza.
• Odporne są na pleśń – pleśń jest bardzo popularna ze względu na dużą wilgotność w małym pudełku, które zwykle nie zapewnia wystarczającej cyrkulacji powietrza dla prawidłowego wzrostu. Odmiany Cheese oraz odmiany z Hawaiian w tle są zazwyczaj bardziej odporne na pleśń.
• Słaby zapach cannabis – generalnie plantatorzy stosujący grow boxy chcą zachować swoją uprawę w tajemnicy. Coś, co może uniemożliwić innym osobom zauważenie uprawy jest odmiana, która daje pąki o niskim poziomie zapachu.
• Przeżyje mocne poziomy światła – to pomaga, ponieważ rośliny zwykle są utrzymywane bardzo blisko świateł, ze względu na znajdowanie się w małej przestrzeni. Wiele odmian sativa i haze bardziej lubi światło, podczas gdy odmiany indica od niego stronią.

Przykłady odmian dobrych do grow boxów:

1. Papaya od Nirvana – ta odmiana może być świetnym kandydatem do hodowli w grow boxach, ponieważ rośnie mała, prowadzi do szybkich zbiorów i jest odporna na pleśń i inne choroby. Ma też stosunkowo lekki zapach, który jest trochę tropikalny i pikantny, ale mniej intensywny niż w przypadku innych odmian. Tworzy efekt przyklejenia do kanapy, ze
względu na swoje mocno fizyczne efekty.
papaya.jpg
papaya.jpg (32.41 KiB) Przejrzano 1032 razy
2. Aurora Indica od Nirvana – inny szczep Nirvany, który nadaje się do mikro upraw w małych przestrzeniach. Ma więcej CBD niż Papaya, co sprawia że bardziej nadaje się dla osób, które korzystają z cannabis w celach medycznych. Również posiada bardzo mocne efekty fizyczne.
aurora.jpg
aurora.jpg (41.22 KiB) Przejrzano 1032 razy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Indoor czyli Uprawa w Domu”